Усі новини

Kyiv

28

.

06

.

24

CIPE та UNIC у партнерстві з Коаліцією RISE Ukraine провели тренінг для бізнесу

25 червня Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) у партнерстві з Коаліцією RISE Ukraine та iHUB провели навчальний курс "Перехід на новий рівень: Впровадження інструментів доброчесності". 

Програма спрямована на підвищення рівня доброчесності, прозорості та готовності МСП до міжнародної фінансової підтримки й участі у відновленні України.

До складу команди тренерів увійшли представники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), Prozorro (електронної платформи публічних закупівель), DREAM (цифрової екосистеми для підзвітного управління), консультант з питань боротьби з корупцією CIPE та інші експерти.

Курс був орієнтований на малі та середні підприємства, які беруть участь у проєктах з відновлення, розбудови інфраструктури та виробництва товарів і послуг першої необхідності. Він охоплював бізнес-можливості з урахуванням вимог грантодавців та інвесторів, антикорупційні та комплаєнс-політики, цифрові інструменти для державних закупівель та стратегії мінімізації корупційних ризиків у спілкуванні з місцевими органами влади. Учасники отримали безкоштовні шаблони комплаєнс-документів та рекомендації тренерів.

Ця навчальна програма була розроблена на основі рекомендацій робочої групи RISE Ukraine “Приватне партнерство” за фасилітації СІРЕ щодо ролі приватного сектору у відновленні із застосуванням найкращих антикорупційних стандартів та практик. UNIC та CIPE є членами Коаліції RISE Ukraine.

No items found.