Ми є коаліцією українських та міжнародних організацій

Працюємо, аби забезпечити доброчесність, сталість та ефективність відбудови України.

Наше бачення

Наша мета – підтримати відбудову та модернізацію України після жорстокого незаконного вторгнення росії. Ми хочемо допомогти країні краще розбудовуватися, роблячи реконструкцію взірцем прозорості, підзвітності, доброчесності та ефективності. Ми зробимо це за допомогою інклюзивного діалогу, відкритих даних і новітніх цифрових технологій, щоб надати інформацію про статус проєкту та використання коштів будь-кому і будь-де.

Цей відкритий, інклюзивний діалог між урядом України, міжнародними партнерами, донорами, бізнесом, НГО та громадянами підвищить прозорість, підзвітність та ефективність у створенні сучасної інфраструктури, орієнтованої на людей, якої заслуговують українці та українки — від лікарень, шкіл і доріг до житла, і більше. Наш підхід максимізує соціальні та економічні можливості для громадян та бізнесу і гарантує, що рішення приймаються швидко, не жертвуючи якістю та доброчесністю.

Хто ми і з ким співпрацюємо

Останні новини

Усі новини

Наші цілі

Ми прагнемо підтримати відновлення та модернізацію України після війни та збільшити обсяг коштів, виділених на відбудову України, забезпечити їх прозоре та ефективне використання шляхом:

01

Підзвітних, прозорих та інклюзивних процесів, щоб забезпечити участь усіх відповідних державних і приватних суб’єктів, залучених до відбудови.

02

Ефективних механізмів інформування про ризики та ініціювання розслідувань відповідними внутрішніми та зовнішніми правоохоронними органами, які контролюють використання коштів на відбудову.

03

Створення механізмів підзвітності, які дозволять здійснювати оперативний моніторинг і контроль за ефективним використанням коштів, виділених на підтримку України.

04

Розширення коаліції та просування наших Принципів відбудови та модернізації України.

05

Розробки цифрових рішень та платформ для підтримки відбудови, включно з електронною системою управління відбудовою, інтегрованою з наявними системами електронного урядування, такими як Diia, Prozorro, Prozorro.Sale та інші.

06

Публікації повних, своєчасних і відкритих даних на всіх етапах відбудови відповідно до найкращих міжнародних практик і стандартів, наприклад, Open Contracting Data Standard для державних закупівель та Beneficial Ownership Data Standard для інформації про підприємства, які виграють контракти.

07

Забезпечення залучення громадян і бізнесу до планування, моніторингу та нагляду за видатками на відновлення, спираючись на чинні підходи щодо зворотного зв’язку від громадян, наприклад, використання мережі громадських моніторів Dozorro.

08

Забезпечення комунікації щодо процесу відбудови між різними проєктами та зацікавленими сторонами для покращення координації. Ми створимо єдину інформаційну платформу для інформування про відбудову, щоб українські та міжнародні партнери обмінювалися думками та надавали актуальний аналіз прогресу в ключових сферах відбудови.

Наші принципи відбудови та модернізації України

Українська власність, міжнародний контроль
Оновлення
Прозорість і підзвітність
Конкуренція та ефективність
Сталість
Координація
Справедливість та інклюзивність
Публікація та використання відкритих даних
Реформи мають продовжуватися
Нульова толерантність до корупції

Як ми допомагаємо

Державному сектору

Ми зосередимося на створенні механізмів підзвітності відбудови, своєчасному розкритті даних, розробці цифрових рішень для відбудови та залученні громадян і бізнесу до планування, моніторингу та нагляду.

Це допоможе підвищити довіру громадян, бізнесу та міжнародних партнерів до влади. Дозволить залучити більше коштів для відбудови. Своєчасне, розумне, прозоре та ефективне розкриття та використання даних покращить координацію та реалізацію цього важливого національного проєкту.

Громадянам

Коаліція стане центром збору даних, інформації та ідей для інформування щодо ключових сфер відбудови та прогресу. Ми будемо сприяти прозорості та відкриттю даних щодо проєктів відбудови в Україні.

Ми також будемо сприяти залученню громадськості та отриманню зворотного зв’язку для покращення планування та реалізації проєктів.

Кожен громадянин України і громадяни інших країн – матимуть змогу дізнатися про поточні та завершені проєкти відбудови, хто відповідальний за їхню реалізацію, про прогрес та результати реалізації тощо. Що дасть можливість громадськості моніторити та контролювати ефективність наданих ресурсів для відбудови.

Бізнесу

Ми будемо адвокатувати створення єдиних та рівних правил для всіх і гарантувати рівний доступ до можливостей із забезпеченням чесної ринкової конкуренції та зрозумілого і прозорого розподілу ресурсів.

Міжнародному співтовариству

Ми будемо інформувати наших міжнародних партнерів про те, що відбувається в проєктах відбудови, стаючи комунікаційним мостом між різними проєктами та ініціативами, щоб усі були проінформовані про реальний стан речей і подій та за потреби координували свої дії.

Ми допоможемо підвищити ефективність допомоги, захистити інвестиції та просувати провідний міжнародний досвід. Ми сподіваємося впровадити найкращі практики відкритого урядування та відкритого контрактування, які би надихнули світ.

Хочете співпрацювати?

Зв’яжіться з нами
Підписатися на новини
Підписатися на новини