ПРО КОАЛІЦІЮ

RISE Ukraine – це коаліція українських і міжнародних громадських організацій, ініціатив, державних установ та активістів, які підтримують наші Принципи відбудови та модернізації України шляхом конструктивного діалогу з владою та міжнародними партнерами.

Ми об’єдналися для просування принципів доброчесності та участі для розвитку України, розбудови механізмів підзвітності за відбудову, своєчасного розкриття даних, справедливої компенсації за завдані агресором збитки, розробки цифрових рішень для відбудови та залучення громадян та бізнесу до планування, моніторингу та нагляду.

Як ми працюємо

01
Довіра

Усі учасники Коаліції діють на основі відкритості та довіри.

02
Прозорість та підзвітність

Діяльність Коаліції має бути підзвітною, прозорою і доступною для громадськості. Інформація про рішення в Коаліції має бути оприлюдненою та доступною для всіх зацікавлених сторін.

03
Спільне управління

Ми пропонуємо конструктивні рішення і готові взяти на себе відповідальність за їх реалізацію. Учасники коаліції привносять свій досвід створення цифрових державних сервісів, зокрема Prozorro, Prozorro.Sales, є-Здоров’я та інших успішних державних систем, і готові цілеспрямовано працювати з урядом.

04
Співтворення та інклюзія

Коаліція заохочує участь та співпрацю з широким колом зацікавлених сторін, включно зі спілкуванням, консультаціями та залученням національних та місцевих органів влади, громадянських та міжнародних організацій, суб'єктів приватного сектору та військових.

05
Відкритість у спілкуванні

Ми будемо незалежним джерелом інформації про відбудову, щоб вчасно повідомляти про корупційні ризики та порушення, а також протидіяти дезінформації.

06
Незалежність та аполітичність

Коаліція залишиться незалежною, і ми не будемо брати участь в отриманні ресурсів на відбудову, щоб уникнути будь-яких конфліктів інтересів. Ми безпартійні і не підтримуємо політичних організацій і політиків, не будемо пропагувати будь-які політичні погляди. Ми рівновіддалені від усіх політичних рухів і працюємо винятково в інтересах українського народу.

07
Нульова толерантність до корупції

Коаліція дотримується принципу нульової толерантності до корупції з боку її членів.

З ким ми співпрацюємо?

Коаліція готова співпрацювати з зацікавленими сторонами як в Україні, так і за її межами, метою яких є сучасна, вільна і справедлива Україна, де панує верховенство права.

Ми не кооперуємося з організаціями та установами, які не дотримуються Принципів відбудови та модернізації України викладених на даному сайті чи не поділяють чіткої проукраїнської позиції.

Якщо у вас є пропозиції або ідеї щодо співпраці, пишіть на пошту info@rise.org.ua

Зв’яжіться з нами
Підписатися на новини
Підписатися на новини