Усі новини

Київ

10

.

03

.

23

Коаліція RISE Ukraine підписала меморандум про співпрацю з Агентством відновлення

Голова Агентства відновлення Мустафа Найєм та новопризначена заступниця голови Агентства з антикорупційної політики Валерія Іванова зустрілись з представниками громадських організацій, які входять до складу Коаліції RISE Ukraine.


Голова Агентства презентував основні напрямки роботи, принципи та процедури взаємодії з органами місцевого самоврядування, джерела фінансування проєктів відбудови, а також засади антикорупційної роботи.


Серед іншого, обговорювалася співпраця з RISE Ukraine у розробці та впровадженні Електронної системи управління відбудовою (ЕСУВ) як ключового цифрового інструменту управління і контролю за проєктами відновлення.


Мустафа Найєм підкреслив важливість повної відкритості і прозорості системи ЕСУВ, вільного доступу даних за принципом “всі бачать все” задля забезпечення моніторингу та контролю, допомозі громадам у плануванні та залученні фінансування до регіональних проєктів відновлення. 


Сторони підписали меморандум про співпрацю, який передбачає спільне впровадження ЕСУВ, зокрема, Галузевої системи управління відбудовою в сфері інфраструктури, яка є одною з ключових складових ЕСУВ. А також співпрацю у розробці й впровадженні антикорупційних політик та забезпечення доступу до відкритих даних.


Представники Агентства підтвердили свою готовність до відкритого партнерства з громадськими організаціями. В рамках подальшої співпраці з Коаліцією будуть проводитись регулярні зустрічі для обговорення механізмів роботи з місцевими громадами та впровадження антикорупційних запобіжників в організації закупівель та управлінні проєктами відновлення.


Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (Агентство відновлення) було створене у січні 2023 року шляхом об'єднання Держагентства автомобільних доріг та Держагентства інфраструктурних проектів.


Ключове завдання Агентства відновлення - ефективна та прозора реалізація проєктів відновлення на державному і регіональному рівнях.

No items found.