Усі новини

Kyiv

17

.

08

.

22

Рада бізнес-омбудсмена стала партнером RISE Ukraine

Нас об’єднує спільне прагнення підтримати відновлення країни з дотриманням принципів прозорості, підзвітності та ефективного використання коштів під час масштабної відбудови України.

Рада бізнес-омбудсмена готова поділитися власною експертизою в сфері просування цих принципів у багаторічній роботі з українським бізнесом та створенні сприятливого бізнес-клімату.

"До всього треба готуватися. І до відновлення також, хоч поки економіка воєнного стану може і ставить перед нами нагальніші завдання. Саме тому наш колектив правників готовий поділитися з Коаліцією RISE Ukraine своїм досвідом забезпечення доброчесності та справедливості у відносинах бізнесу з державою", — зазначає бізнес-омбудсмен Роман Ващук.

У межах партнерства з RISE Ukraine фахівці Ради долучаться до робочих груп з пріоритетних напрямків: інституційної архітектури відбудови, електронної системи управління відбудовою та моніторингу і просування кращих практик.

Зокрема, РБО працюватиме над пропозиціями щодо пріоритетних реформ та законопроектів та створення повноцінної електронної системи управління відбудовою.

No items found.