Усі новини

.

.

Результати робочої поїздки Коаліції RISE до Брюсселя та Страсбурга

24-28 квітня відбулася робоча поїздка Коаліції RISE до Брюсселя та Страсбурга. У складі делегації: Інститут аналітики та адвокації, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Центр економічної стратегії, DiXi Group, Інститут законодавчих ідей.

У рамках брюссельської програми провели ряд зустрічей у Європарламенті та Єврокомісії, обговорюючи теми інституційної архітектури відбудови, конфіскації російських заморожених активів та енергетичну й економічну ситуацію в Україні.

Питанням децентралізації та сприянню регіонального розвитку під час відбудови були присвячені зустрічі з представниками Комітету європейських регіонів та Eurocities.

Також під час обговорень з провідними аналітичними організаціями було презентовано «кулінарну книгу українського відновлення», яка була підготовлена #RRR4U консорціумом чотирьох організацій: Інститут аналітики та адвокації, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Центр економічної стратегії та DiXi Group.

У  рамках страсбурзької частини поїздки делегація зустрілася з інституціями Ради Європи, включно з Банком розвитку Ради Європи, Венеційською комісією, GRECO та іншими. Окрім цього, на честь приїзду делегації RISE було організовано дипломатичне прийняття, де експерти презентували декільком десяткам послів при Раді Європи електронну систему управління відбудовою DREAM, а також принципи відбудови та необхідні кроки щодо конфіскації російських активів.

No items found.