Усі новини

.

.

SUCCESS IS THE ONLY OPTION: У Лондоні презентували колекцію есеїв від коаліції RISE Ukraine

На Ukraine Recovery Conference (URC), яка відбулася минулого тижня в Лондоні, коаліція RISE Ukraine презентувала збірку есеїв "Success is the only option: Ukraine's recovery and modernisation". Ця збірка відповідає на питання, чому Україна досягне успіху у відбудові, відновленні та модернізації. Автори збірки — громадські активісти, реформатори та представники академічних кіл — спираючись на досвід трансформації окремих секторів та державних інституцій, описують, як цей досвід сприятиме ефективному відновленню України.

Ми структурували цю збірку довкола трьох важливих передумов успішної реконструкції, кожна з яких є окремим розділом. Перший розділ присвячений питанню головування України у процесі власної відбудови. Коаліція RISE Ukraine виступає за те, щоб Україна була ключовою рушійною силою в управлінні відновленням. Другий розділ присвячений необхідним атрибутам відновлення України: підзвітності та прозорості. Прозорість будує довіру як всередині країни, так і у взаємодії з міжнародними партнерами. У цьому розділі також описана відбудова нашої мрії, а точніше DREAM - Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management. Ця екосистема стане основою всіх проєктів відновлення в Україні, і наразі розробляється членами Коаліції у співпраці з Урядом. Публічний модуль екосистеми DREAM був презентований під час URC. Модуль доступний за посиланням https://dream.gov.ua/.

Третій розділ присвячений ще одному не менш важливому фактору відбудови - фінансовому. Безумовно, жодна країна чи організація не має необхідних ресурсів, щоб самотужки профінансувати відновлення України. Тому бажаного рівня фінансової підтримки можна досягти лише шляхом залучення та об'єднання капіталу різних гравців. Однак беззаперечним є той факт, що основним платником за завдані збитки має бути країна-агресор. Тому окрема частина цього розділу присвячена рекомендаціям світовій спільноті щодо того, як змусити Росію заплатити за завдані руйнування. Збірка доступна у цифровому вигляді тут або у вбудованому вікні нижче.

No items found.